Zapraszamy do kontaktu: tel./fax 42 717 84 41 | kom. 609 236 868

Nasza historia

Firma „JUNIKOST” powstała w 1984r. Początkowo istniała jako firma jednoosobowa. Przedmiotem działalności firmy, był głównie transport ciężarowy i handel materiałami budowlanymi .W związku z zakupem Cegielni w Dąbrówce Wielkiej w 1995 r.  działalność została rozszerzona. Od 1997r.”JUNIKOST” jest firmą rodzinną.

Zrealizowaliśmy projekt „Zwiększenie konkurencyjności firmy Junikost poprzez zakup innowacyjnej linii produkcyjnej”, współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej w ramach Funduszu Rozwoju Regionalnego, a także z funduszy budżetu państwa.

Rozwój

 

Realizacja projektu pozwoliła uruchomić nową usługę – mobilny węzeł betonu, umożliwiający czasowe przeniesienie produkcji w miejsce wskazane przez kontrahentów. Nowa linia pozwoliła zwiększyć nie tylko produktywność, ale także obniżyć koszty wytwarzania mas betoniarskich i zwiększyła terminowość ich dostaw. Pozwoliła także osiągnąć dużo wyższą jakość wytwarzanych mas betonowych. Ponadto , we współpracy z kooperantami, opracowano recepturę betonu uszlachetnionego – typu SCC – charakteryzującego się najwyższą jakością. Może on być stosowany zarówno przy budowie dróg i autostrad jak również przy budowie innych obiektów inżynierii budowlanej.

Junikost dziś

Obecnie nasza firma głównie zajmuje się produkcją betonu towarowego , szamb betonowych z atestem oraz bloczków fundamentowych. Sprzedawane przez Nas materiały budowlane, są na ofoliowanych paletach, co umożliwia mechaniczny ich rozładunek, gdyż posiadamy samochody z HDS-ami. Prowadzimy również sprzedaż ziemi, czarnoziemu, piasków i żwirów o różnych frakcjach wraz z transportem. Świadczymy usługi na koparki i ładowarki. Wszystkie produkowane i sprzedawane przez Naszą firmę produkty posiadają wymagane prawem budowlanym atesty.

Junikost opinie

Przestawiamy przykładowe opinie na temat naszej firmy pochodzące ze stron Google.

Wyróżniają nas

Jakość i Technologia

Wyroby betonowe wytwarzane są w nowoczesnym zakładzie produkcjnym. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają  deklaracje właściowości użytkowych.

Rzetelność i terminość

Naszym priortyetem jest punktualna realizacja zamówień. Nad Pańśtwa zamówieniami pracuje zespół kilkunastu doświadzonych osób. Do wszystkich klientów podchodzimy indywiudalnei. 

Ekologia

Staramy się godzić nasze działania z troską o środkowisko naturalne.  Nasza zakład wyposażony jest w urządzenia do mycia. Pozosrtałości produkcyjne poddawane są recyklingowi